Më mbaj mend (për 1 muaj)

XOXO - Nga Fillimi (Feat. Reginna)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nga Fillimi" kënduar nga XOXO.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Skizzo - Nga Fillimi

Kta s'jan gati per mu marr Kta s'kan zemer mu mem vra Kta vec folin per ikona Po vet sen s'kan bo hala Kta e din mu nuk ëm'ha Boss me mu ti s'bo o vlla N'jet reale t'rruni lesht E n'instagram rrini tu sha Ca po m'fol ti mi per rrepin Rrepi jem o qe n'klas T'6 Ca m'trego ti mu per venin Veni jem o vec me band Kena dhipat ma t'forta Kena dhe cunat me glocka I kena G na prej Londre Me shpia bari o loke Sdu me u hap bythsh Po flas per venin tim Kena shqiper t'pergjakshme Kan pushtet aty ku sdin Sdum na me bo krim N'rrethin tem jo srrin Merret vesht kush o ky SKIZZOFRENI Krejt le ta din Po dun fam,po dun lek Dun pushtet Ën'krejt ket ven Ti sje real Ti vec genjen Femra jote m'tha cdo sen Emrin tem pse po permen S'munesh ta shoh ma ket ven Nuk je gang,Ti je karrem Shoqnia jote tman me rren Kur ju futa un ksaj rruge Baba m'tha kujdes o bir Se nuk ke kerkon t'beses Se dhe shoku t'del byth Q** Bab e Nan,mi bo krenar Kam mu ni,ën"krejt Shqiprin Do permenet emri im SKIZZO, Man krejt le ta din Ska p*** nane mu mem nal M'duket vetja kanibal Per ket rrep jam shum i qart Kan mem pa kta mu shum nalt Lej ca folin kta hejtera M'duket mu m'kan marr inat Po ska gjo sma ha mu raki Per kta tipa,S'di kush jan Kta s'jan gati per mu marr Kta s'kan zemer mu mem vra Kta vec folin per ikona Po vet sen s'kan bo hala Kta e din mu nuk ëm'ha Boss me mu ti s'bo o vlla N'jet reale t'rruni lesht E n'instagram rrini tu sha A ja nisim nga fillimi? Hajt tregom kush po don beef Jena n'beef na vec me shtetin Se ju tjert keni ra n'kriz Jeni gango instagrami N'ralitet ju keni frik Mos m'tregoni mu per bossa Je vec lango ti e din Ti po m'dukesh si çifut Ti po m'dukesh shum i but E anej nga banda jote Shoku shokut vet ja fut Krejt ca fola jan t'verteta Nuk vi un,vin 2-3 veta Nihet krisma,vec e ngjon N'bot Jezusit perfundon Kta s'jan gati per mu marr Kta s'kan zemer mu mem vra Kta vec folin per ikona Po vet sen s'kan bo hala Kta e din mu nuk ëm'ha Boss me mu ti s'bo o vlla N'jet reale t'rruni lesht E n'instagram rrini tu sha

Besiana Kertusha - Nga Fillimi

Ngaaaa nga fillimiii
je gabimi me i maaadh
nga fillimi je gabimi
nga fillimi je mashtrimiiii
skam me te faaal
katastrof e ke pesu
se je genjeshtar genjeshtaar


Publikimi: 18/06/2017Më Shumë Këngë Nga XOXO:


Komente mbi këtë këngëXOXO - Nga Fillimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Fillimi".
3. Video është e këngës "Nga Fillimi", por nuk këndohet nga XOXO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.