A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xum Allushi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Xum Allushi is a singer. Më datë 25 Tetor 2017, Xum Allushi & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Pa Ngjyre". Teksti u shkrua nga Xum Allushi. Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Double D

G.M.C.D

Tuli G

Fatmir Ademi

Dr.Rabbit

Mr. Babushi

Snero

Sazan Mecani

Rbs


Tags: Xum Allushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019