Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xuxi - Mos Me Ndalni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(2x)
Disa thone se eshte vone
te permiresohem, te mos enderroj me
te tjeret thone, se kurre seshte vone
se mund te vazhdoj, akoma te enderroj
por sot rrugen e shoh shume kjarte
dhe per ju une jam sot shume me i larte

(refreni)
Prandaj mos me ndali se kot e keni
sdua tju degjoj prandaj te qete me leni
kjo eshte dita ime zemra me eshte hapur
do ti meshire zemren e lagur

Disa thone eshte teper vone
qe te ndryshoj, qe te pendohem
te tjeret thone, kurre nuk eshte vone
akoma ka kohe qe te pastrohem
por sot rrugen e shoh shume kjarte
dhe per ju une jam sot shume me i larte

(refreni)(3x)
Prandaj mos me ndali se kot e keni
sdua tju degjoj prandaj te qete me leni
kjo eshte dita ime zemra me eshte hapur
do ti meshire zemren e lagur

(2x)
Prandaj mos me ndali se kot e keni
sdua tju degjoj prandaj te qete me leni
kjo eshte dita ime zemra me eshte hapur
do ti meshire zemren e lagur
Xuxi
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: Top Fest 4


Xuxi - Mos Me Ndalni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Ndalni".
3. Video është e këngës "Mos Me Ndalni", por nuk këndohet nga Xuxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xuxi:


Komente 0