Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xuxi - Perqafom (Feat. Elisa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'të kryen punë as look-u yt shik,
as telefoni, as mikrofoni,
ende mendon se ti je shumë in,
je far' faktori, alla James Bondi.

Shumë kang ndjek e nuk jam turpruar,
si KGB e si CIA,
zemren unë mirë ty t'a kam studiuar,
e mbaj në vete, ti je OK.

Perqafom, me puthje elektrizom,
nga kjo natë e trent shpëtom,
ledhatom, me buz't e tua helmom,
nga kjo jet' pa ja largom.

Shumë njerëz si ti unë i kam takuar,
s'i kam perfillur, s'i kam shikuar,
dhe kurrë nuk e kam imagjinuar,
se do t'më bësh kaq të hutuar.

Vet' Zoti i madh mu' m'ka dëgjuar,
ty unë me t'gjet' e me t'puth vërtet,
unë krejt i kam analizuar,
tjeter rrug' ne, nuk na ka mbet.
Xuxi
Featuring: Eliza Hoxha
Publikimi: 04/01/2016
Teksti: Mithat Sadiku


Xuxi - Perqafom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perqafom".
3. Video është e këngës "Perqafom", por nuk këndohet nga Xuxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xuxi:


Komente 0