Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xuxi - Funky Ty Te Zevendeson Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Te shikoj kur vajton e m'qendron pran
nuk kuptoj pse e le distancen mban
une provoj por ti lojen prap e vazhon
s mund guxoj se ti veq po me provokon
Ooo baby
Xuxi
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: VFM 2005
Festivali: Zhurma Show 2004


Xuxi - Funky Ty Te Zevendeson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Funky Ty Te Zevendeson".
3. Video është e këngës "Funky Ty Te Zevendeson", por nuk këndohet nga Xuxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xuxi:


Komente 0