Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xuxi - Eja Me Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Perdja e fundit ra per ne
para kohe shfaqja perfundoi
e kuptoj qe ti me s`je
tash e shoh qe me kot te kerkoj
gjithe boten e mallkoj

Eja me merr
nga ky tmerr me nxjer
nuk mund te vazhdoj
dhembjen qe me vret ndalma zot
nuk mundem me te duroj
veq ti mundesh te na kthesh
ku ishim dikur
theje ket mur
me degjo... (x2)

Tash qe cdo gje morri fund
n`Zemren time dimri perjet zbret
smund ta gjej nje fjal askund
veq nje ze brenda meje flet
cdo gje ty te therret

Eja me merr
nga ky tmerr me nxjer
nuk mund te vazhdoj
dhembjen qe me vret ndalma zot
nuk mundem me te duroj
veq ti mundesh te na kthesh
ku ishim dikur
theje ket mur

me degjoooo...
me ndihmoooo
me ndihmoooo
te gjej
Xuxi
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: Top Fest 3


Xuxi - Eja Me Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Merr".
3. Video është e këngës "Eja Me Merr", por nuk këndohet nga Xuxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xuxi:


Komente 0