Audio

Xuxi - Istanbull Hier  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2010

2010-06-17T14:59:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Istanbull Hier" kënduar nga Xuxi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xuxi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xuxi: