Më mbaj mend (për 1 muaj)

XXL Band - Kohë E Kaluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

As per ilac s'te duhem une
Per asgje s'te hy ne pune
As nuk me njeh, as nuk me flet
Kur rastesisht te shoh ne qytet

Ne listen tende mbetem une
Vetem numer asgje me shume
Pa asnje fjale ti me ke lene mua
E une prape ajo qe te dua

Ref 2 here
Kohe e kaluar
Ti zemer gjithkund nenshkrueshish
Ne at'listen tende mbeta
Ajo qe te do dyfish

Per ty s'ka vlere nje dashuri
Kembe e koke dhene pas ty
Shume i panjohur nje term i ri
E per mua nje padrejtsi

Ne listen tende mbetem une
Vetem numer asgje me shume
Pa asnje fjale ti me ke lene mua
E une prape ajo qe te dua

ref 4 here:
Kohe e kaluar
Ti zemer gjithkund nenshkrueshish
Ne at'listen tende mbeta
ajo qe te do dyfish

E KALUAR


Ky tekst u dërgua nga Dajana13XXL Band
Publikimi: 26/01/2011
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


XXL Band - Kohë E Kaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohë E Kaluar".
3. Video është e këngës "Kohë E Kaluar", por nuk këndohet nga XXL Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga XXL Band:


Komente 1