Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: YAL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2018, YAL publikon videoklipin "KomercYAL"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Diti-G

Unix

Ralien

Uki

A Link

Lil Erdi

J.B.

Dora

The Rose

Tags: Yal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet