Live Video

Yana - Nuk Mund Te Ndalem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mund Te Ndalem" kënduar nga Yana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Yana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin