Më mbaj mend (për 1 muaj)

YB Vini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Ervin Tota
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: YB Vini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ervin Tota me nickname-in YB (Young Boy) Vini eshte nje djal me origjine nga Kuksi por ka lindur dhe jetuar ne Tirane. Qe ne moshe te vogel eshte rritur me muziken hip-hop duke degjuar disa nga Rap artistet e asaj kohe. Ne moshen 13 vjecare ai provoi per here te pare te shkruaje tekstet e tij, ku edhe sot shum tekste te tij jan neper bankat e shkolles. Ne moshe pak me te rritur ai u njoh edhe me muziken Hip-Hop/Trap te Amerikes (muzika me trend e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Spotify

Komente

Asnjë KomentVec Fillimi Ep (2020)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

5
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Flory

Marley

Enemy

Lekssi

Alby

Mary X

Montano

O.D

Ergi Zejnuni

Aldo Musaku

Tags: Yb Vini, Ervin Tota


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet