Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yjet E Panjohur - Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  54

Shpirt, nese akoma nuk ke fjetur,
te lutem lere pak dritaren hapur,
sepse dua te pyes henen a ka pare ndonjehere
nje vajze me te bukur se ty.

lamtumire te them
por jo lamtumire s’do te kete.
atje ku po shkoj
dikush tjeter tani po me pret.

cdo mengjes ty te shikoja
dhe mendoja e mendoja,
vec nje fjale nga zemra ime
ty te te thoja.

cdo mengjes ty te shikoja
dhe mendoja e mendoja,
vec nje here ne krahet e mia
ty te perqafoja.

lamtumire te them
por jo lamtumire s’do te kete.
atje ku po shkoj
dikush tjeter tani po me pret.

lamtumire s’do te kem
dhe prane teje nuk do te jem,
ate qe kam ndjere per ty
asnjehere s’do te t’a them.

sepse fati e kish shkruar
qe t’mos ishim bashke te dy
dhe ti t’mos jesh e imja
e une kurre t’mos jem me ty.

do e ndjej mungesen tende
ne cdo cast, ne cdo kohe,
pse ndoshta kur te t’shoh
do bej sikur s’te njoh.

kjo do ndodhe sepse ti
ja dhe nje tjetri dashurine
ndersa mua si kujtim
me dhe vetem vetmine.

ne cdo cast kur te mendoja
enderroja, enderroja,
vec nje here fytyren tende
une t’a ledhatoja.

ne cdo cast kur te mendoja
enderroja, enderroja,
vec nje here prane zemres time
ty te shtrengoja.

lamtumire te them
por jo lamtumire s’do te kete.
atje ku po shkoj
dikush tjeter tani po me pret.

lamtumire shpirt
s’do te jesh kurre e imja,
me dike tjeter buzeqesh,
me dike tjeter luan,
me dike tjeter dashuron.

lamtumire te them
por jo lamtumire s’do te kete.
atje ku po shkoj
dikush tjeter tani po me pret.

dikush tjeter po me pret, lamtumire…


Yjet E Panjohur - Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Yjet E Panjohur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yjet E Panjohur:


Komente 0