Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Yjet E Panjohur - Une Dhe Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

19/04/2013

2013-04-19T19:32:46+00:00Eshte e veshtire
Ty un ta tregoj
Ate qe ndjej
Kur syte e tu shikoj
S'di se si ta them
E TI ta kuptosh
Se pa TY ....
gjithe jeta ime
Duket bosh
Me 1 laps....
1 leter
Vizato nje Zemer
Brenda saj ,
Ti pastaj
shkruaj dhe 1 Emer
Rruget ku kaluam
Netet qe jetuam
Me 1 laps....
1 leter
Vizato nje Zemer
Brenda saj ,
Ti pastaj
shkruaj dhe 1 Emer
Rruget ku kaluam
Yjet qe shikuam
Netet qe jetuam
dh Deshirat qe menduam
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi ......
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas
T'i kthej une
Perseri ....
Jo s'eshte e lehte
Ty un ta tregoj
Ate qe ndjej
Kur syte e tu shikoj...
Me buzeqeshjen tende......
E mbush kete shpirtin tim
Se pa ty
Gjith jeta ime
S'ka kuptim
Ndoshta Zemer
Bashke do jemi neser
Une dhe Ti perseri
Por ne jeten tjeter
Dhe pse s'je me mua
Jo s'e di
S'e di perse.....?
Ketu prane meje
Ty te shoh
Ty te shoh dhe pse nuk je
Ndoshta , Ndoshta
Zemer bashke do jemi neser
Une dhe Ti perseri
Por ne jeten tjeter
Dhe pse s'je me mua
Jo s'e di
S'e di perse.....?
Ketu prane meje
Ty te shoh
Ty te shoh dhe pse nuk je
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi ......
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas ....
T'i kthej une
Perseri ....
Eshte e kot qe te mundohem
......t'i them une vetes te harroj
Esht e kot.........
Se Zemra ime jo .....
nuk me degjon
Gjithe kujtimet
sonte do t'i mbledh
E me to do nisem
Per tek TI.....
Si dy femije qe qeshin edhe qajne
Te jemi ......
Perseri
Castet tona
Prape po i mendoj
Takimet edhe puthjet
Ne fshehtesi
Se dua te gjithe vitet
Qe lame pas ....
T'i kthej une
Perseri ....
Me 1 laps....
1 leter
Vizato nje Zemer
Ndoshta , ndoshta
Neser ........perseri
Bashke do te jemi UNE dhe TI
Me 1 laps....
1 leter
Vizato nje Zemer
Ndoshta , ndoshta
Neser ........perseri
Bashke do te jemi UNE dhe TI


Ky tekst u dërgua nga Xhesika Feto
Më Shumë Këngë Nga Yjet E Panjohur:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet