A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Ajrizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Ylber Ajrizaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari Ylber Ajrizaj, tashmë është i njohur për atmosferën e gjallë që krijon. Ai, gjithashtu është produktiv në prezantimin e këngëve dhe videoklipeve të reja. Ai e pershkruan veten si njeri i thjesht dhe romantik. Ka hobi futbollin, ndersa muziken e ka shume pasion. Gjithmone i ftuar ne shume ahengje dhe dasma si ne Kosove ashtu edhe ne Zvicer. Kenga e tij e pare qe e beri te njohur ishe "Ti je e vecant", por Ylberi nuk ndaloi asnjehere d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nerim Berisha

Gramos Simnica

Fatmir Hoxha

Afrim Idrizi

Burim Mehmeti

Ismet Maqkaj

Pleurat Lajçi

Brahim Qetaj

Berat Demiri

Agron Sylejmani


Tags: Ylber Ajrizaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019