Audio

Ylber Aliu - Per Shoqni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2012

2012-12-16T00:11:27

Këngë e albumit:

"Per Shoqni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Shoqni" kënduar nga Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...