Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Aliu - Xhemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

evet nana djalin evet qka don ti
ley lim le
evet nana djalin evet qka don ti
ley lim le
evet nana djalin evet qka don tiii
ley lim le

ah un edu moj nana ime xhemilen
ley lim le
ley lim le
ley lim le

(2)reff
ley lim le

xhemilja mor biri nanes sosht per te na
ley lim le
xhemilja mor biri nones sosht per te naaa
ley lim le
xhemilja mor biri nanes sosht per tenaaaa
ley lim le

ahhhh se na jena fukara xhemile
(5)reff ley lim leee

xhemilen mor biri nanes shum e du
ley lim le
xhemilen mor biri nanes shum edu
ley lim le
xhemilen mor biri nanes shum edu
ley lim le
ah ajo esht vetem per mu xhemile
ley lim le


Ky tekst u dërgua nga liridona dona kadriu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ylber Aliu
Publikimi: 21/11/2012


Ylber Aliu - Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhemile".
3. Video është e këngës "Xhemile", por nuk këndohet nga Ylber Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:


Komente 0