Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Aliu - Emri Allah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri Allah".
3. Video është e këngës "Emri Allah", por nuk këndohet nga Ylber Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Aliu - Emri Allah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  54

Komente

6 🔥

18/07/2013

2013-07-17T23:53:14+00:00Emri Allah

Ska emër ma t'mirë
Se emri Allah
Pa ket emër t'bukur
Sfrymon kjo dynja. 2X

Emri Allah
Ma i madhi emër
Zemra më qetsohet
Kur e thrras me zemër. 2X

Kur shpyrtin ma mundin
Dhimbjet në kët botë
Forcën unë e marr
Nga ty o Fuqiplotë. 2X

Emri Allah
Ma i madhi emër
Zemra më qetsohet
Kur e thrras me zemër 2X

Vetëm emri Allah
Më ëmbëlson lumin e jetës
Vetëm emri Allah
Më udhzon drejt të vërtetës. 2X


Ky tekst u dërgua nga Shena
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet