Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Aliu & Argjend Aliu - Dashuria Zemres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

06/04/2017

2017-04-06T15:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Zemres" kënduar nga Ylber Aliu & Argjend Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Aliu & Argjend Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet