Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Aliu - Muaj I Dashuris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/05/2018

2018-05-19T23:42:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muaj I Dashuris" kënduar nga Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet