Ylber Arifi

Nuk ka akoma asnjë votë

Ylber Arifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Art On

Sazani I Times

Myzafer Koliqi

Oki

Genc Kaloti

Roy Meta

Fer

Berat Tafallari

Dj Trendy

Faik Pema


Tags: Ylber Arifi

Krijo Një Kartolinë