Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Knaqu Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte kanga s`don mu ndal
atmosfera don mu kall
djem e qika me nji vend
pe lujn vallen ren me ren

Disponimi ma shum shtohet
kenga shqipe kur kendohet
si n`Kosov e n`gurbet
me vallzu ja kem adet

REF:
Hajt luje vallen zemer
aspak mos pusho
knaqma zemren
veq per mu vallzo

Sonte vallzo veq per mu
dridhe belin pa pushu
knaqma zemren shpirti jem
luj ti luj per qefin tem

Ty gjithkush ta ka lakmi
kur po hyn n`valle me kcy
sikur ti ska tjeter femer
shif me sy e plas me zemer

REF:
Hajt luje vallen zemer
aspak mos pusho
knaqma zemren
veq per mu vallzo


Ylber Idrizi - Knaqu Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu Zemer".
3. Video është e këngës "Knaqu Zemer", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0