Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Shok Shok Del Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

T`respektova
me gjith zemer
t`pata shoqe
kurgjo tjeter

REF:
Shok shok del dashni
prej nje zemre bohen dy
fjal fjal muhabet
e del fundi ku se pret

Dikur t`thirsha
veq ne emer
t`pata shoqe
tash t`kam zemer

REF:
Shok shok del dashni
prej nje zemre bohen dy
fjal fjal muhabet
e del fundi ku se pret


Ylber Idrizi - Shok Shok Del Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shok Shok Del Dashni".
3. Video është e këngës "Shok Shok Del Dashni", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0