Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Nan Mori Nan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nan mori nan po m`dhem krajet
Nan mori nan po m`dhem krajet
n`ket pusto muhall nuk em rajhet
n`ket pusto muhall nuk em rajhet

N`ket pusto muhall nuk em rajhet
N`ket pusto muhall nuk em rajhet
Uj neper llofka nuk em pajhet
Uj neper llofka nuk em pajhet

Po hajde te ne moj lulja e hjeshme
Hajde te ne moj lulja e hjeshme
Kena uj bunari ndash uj ceshme
Kena uj bunari ndash uj ceshme


Ylber Idrizi - Nan Mori Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nan Mori Nan".
3. Video është e këngës "Nan Mori Nan", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0