A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Idrizi - Her Si Terr Her Si Drit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2011

2011-08-12T02:52:36

Këngë e albumit:

"Knaqu Zemer"


Gjithmon zemra eshte e qel
kur don hyn e kur don del
s`te kam pyet a don nje tjeter asnjeher

Faji im qe t`kam lazdru
pak si teper t`kam liru
e shfrytzove rastin e me ke tradhtu

REF:
Gjasht dit keq e nje dit mir
her e embel her e fshtir
her po thir e her spo thir
cdo her vjen me tjeter ftyr

Nje dashni pa e mbaru
dashni tjeter ke fillu
her me at po del o zemer her me mu

Sa dinake ke qellu
interesi t`ka verbu
rruga yte n`qorr sokak ka me mbaru

REF:
Herr si terr e herr si drit
nje me dy nuk shkon o shpirt
ja me mu e ja me at
ke nje zemer e jo shtate


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019