A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Idrizi - Eja Eja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2011

2011-08-12T02:38:24

Këngë e albumit:

"Knaqu Zemer"


Sot jam i gezuar un pa mase
me nje vajz te bukur n`dashuri rash
kishte syt e zi ajo qfar bukuri
o zot qfar bukuri

Un e dua e dashuroj
me bukurin ajo po me tranon
gjithqka ne jete un do ti dhuroj
do ti dhuroj

REF:
Eja eja eja o shpirti im
eja eja eja t`pres padurim
eja eja eja prane zemres time
pran zemres time

Kur kalon ti rruges me shiqon
ma jep nje buzqeshje me provokon
ku ta di i mjeri qka po mendon
a thua m`dashuron

Un e dua e dashuroj
me bukurin ajo po me tranon
gjithqka ne jete un do ti dhuroj
do ti dhuroj

REF:
Eja eja eja o shpirti im
eja eja eja t`pres padurim
eja eja eja prane zemres time
pran zemres time


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019