A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Ylber Idrizi - Jetoje Jeten


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2012

2012-04-10T19:22:55

Këngë e albumit:

"Jeta Vazhdon"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 6


-I-
Të kam dasht si asnjë femër
me gjith shpirt e me gjith zemër
e ti mu mbas shpine m`ke punu

Prej atë ditë më nuk u pamë
rrugët e jetës na u ndanë
ndodhi krejt pa prit e pa kujtu

REF:
Tash jetoje jetën
mos ju kthe dashnis se vjetër
një herë në jetë gabon
kur se don nuk ke çka bën

-II-
Se kam dit që ke një tjetër
paske gurr në vend të zemrës
une i fundit e kam kuptu

Prej atë ditë më nuk u pamë
rrugët e jetës na u ndanë
ndodhi krejt pa prit e pa kujtu

REF:
Tash jetoje jetën
mos ju kthe dashnis se vjetër
një herë në jetë gabon
kur se don nuk ke çka bën


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019