A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Idrizi - Fati Im Ne Dore Te Huj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2012

2012-08-19T10:56:40

Këngë e albumit:

"Jeta Vazhdon"


JETA MONOTONE ,MU KA BO PA TY
FTYRA YTE ,PO MË RIN NË SY
MË KA MBET SHPREHI MET THIR NË TELEFON
NUMRI YT MË ,NUK FUNKSIONON

Ref:
FAT IM NË DORË TË HUJ
DIKUSH GZOHET ,UN PO VUJ
GJYSME JETËS SHKOJ ME TY
GJYSMA TJETËR ËSHTË VETMI

II

Ç'ËSHTË TRADHTIA ASPAK NUK E PATA DIT
PËR KËT NDARJE S'ISHA PREGADIT
DIKUR M'THOJSHE T'KAM SHPIRT ZEMËR E DASHNI
FJALT E TONA MBETËN NOSTALGJI

Ref:
FAT IM NË DORË TË HUJ
DIKUSH GZOHET ,UN PO VUJ
GJYSME JETËS SHKOJ ME TY
GJYSMA TJETËR ËSHTË VETMI


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019