Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Sot Ose Neser  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Jeta Vazhdon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Femer tipike dhe romantike
por pa knaq zemer je fanatike
her po afrohesh her po largohesh
e qon inatin dhe nuk dorzohesh

-Haj qik moj te raft pika
-ti shpirtin ma ke ngran
-shum shpejt ka me te ardh dita
-e ngusht kam per me tzan

Ref:
Sot ose neser do tjesh e imja
ket me gjith zemer ta garantoj
sot ose neser do tjesh e imja
ty kur nga dora nuk te leshoj

-II-

Je shum e bukur je shum pedante
qik e lazdruar dhe elegante
dhelper dinake syt si magneti
qka sheh perpara e ben per veti

-Haj qik moj te raft pika
-ti shpirtin ma ke ngran
-shum shpejt ka me te ardh dita
-e ngusht kam per me tzan

Ref:
Sot ose neser do tjesh e imja
ket me gjith zemer ta garantoj
sot ose neser do tjesh e imja
ty kur nga dora nuk te leshoj

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet