Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Kajranfil Ne Bafce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde ti kalle
U kall, u kall

Kajrajfil ne bace moj kajrajfil ne bace
2x
Je si molla n'laqe moj e vogel o
2x

O kalle Xheni kalle
Jasha Jeton

Kajrajfil saksie moj kajrajfil saksie
2x
A thu jam per ty oj shtatselvije joj
2x

Hajde
Kajrajfil lul ftue moj kajrajfil lul ftue
2x
N'ty jam dashurue moj e vogel o
2x

Jasha Tetova hajde
Jasha Gostivari
Jasha Kercova
O hajde Shkupi
Jasha Kumanova

Kajrajfil n'oborre moj kajrajfil n'oborre
2x
Hajde t'vejm kuror o moj vetull holle jo
2x

Jasha Gjilani
O hajde Ferizaj e kalle
Jasha Prishtina
O hajde Prizren i bukur kalle
Jasha Durresi
Hajde Manastiri
Jasha Struga
Hajde Dibra
Jasha Dusseldorfi
O u kall, u kall


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ylber Idrizi - Kajranfil Ne Bafce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kajranfil Ne Bafce".
3. Video është e këngës "Kajranfil Ne Bafce", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0