Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Vajze Shkupjane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çdo dit po m'thot nëna
Bir, kur don me u gzu?
Tash të erdhi koha
N’shpi nuse me pru

REF:
Një çikë nga diaspora
Ma t'bukrën nga Kosova
I mjeri kam ra n'halle
E dua një vajz Shkupjane
2x

Sa shpejt shkoj rinia
Pa prit, pa kujtu e
Shkoj dhe beqari
Tash du me u martu e

REF:
Një çikë nga diaspora
Ma t'bukrën nga Kosova
I mjeri kam ra n'alle
E dua një vajz Shkupjane
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ylber Idrizi - Vajze Shkupjane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Shkupjane".
3. Video është e këngës "Vajze Shkupjane", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0