Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Urime Ditëlindjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa vite ishim bashkë
gjithmon kena festu
ditëlindjen tënde zemër
gjithmon ta kam uru

REF:
Urime ditëlindjen
moj dashni e vjetër
a mendon për mu
dhe pse je me tjetër

Tash zemrat na jan nda
me cilin tash feston
dhuratën time zemër
a thua e kujton

REF:
Urime ditëlindjen
moj dashni e vjetër
a mendon për mu
dhe pse je me tjetër
Ylber Idrizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2015


Ylber Idrizi - Urime Ditëlindjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Ditëlindjen".
3. Video është e këngës "Urime Ditëlindjen", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0