Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Locka Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mirmëngjes o shpirt
­Mirmëngjes o xhan
Këto fjal çdo dit o zemër
Po du me ti than

Pa ty nuk po muj
As kafe me pi
Shum të lutem zemër
Mos më le n`vetmi

REF:
Hajde hajde loçka jem
Je ilaç i zemrës tem
Hajde shpirt mos mbaj inat
Jetën time ta kam fal

Dita s`më kalon
Pa të pa me sy
Dhe në mbrëmje shpirti im
Ëndëroj për ty

Pa ty nuk po muj
As kafe me pi
Shum të lutem zemër
Mos më le n`vetmi

REF:
Hajde hajde loçka jem
Je ilaç i zemrës tem
Hajde shpirt mos mbaj inat
Jetën time ta kam fal


Ylber Idrizi - Locka Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Locka Jem".
3. Video është e këngës "Locka Jem", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0