Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Ajo Nuse Shkon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Urime Ditëlindjen"

Komente

Asnjë Koment

14/10/2015

2015-10-14T22:39:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Nuse Shkon" kënduar nga Ylber Idrizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Idrizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet