Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Pendohu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per asnje fjal
per asnje gabim
ti zemrat i ndave
o shpirti im

REF:
Pendohu zemer
pendohu shpirt
te vendi vjeter
t`pres si cdo dit

I lumtur nuk jam
si heret tjera
nese ti nuk kthehesh
per mu s`cel pranvera

REF:
Pendohu zemer
pendohu shpirt
te vendi vjeter
t`pres si cdo dit


Ylber Idrizi - Pendohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendohu".
3. Video është e këngës "Pendohu", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0