Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ylberi - Sa Veshtire Po M'vjen Mi Than 2 Germa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T15:01:08

Këngë e albumit:

"Turbo Tallava"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Veshtire Po M'vjen Mi Than 2 Germa" kënduar nga Ylberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet