Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ylber Osmani - Mire, Mire Kur Jam Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/01/2014

2014-01-14T14:35:52+00:00

Këngë e albumit:

"Hajt, Hajt Njeher M'shiko"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mire, Mire Kur Jam Me Ty" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet