Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylber Osmani - Emine, Emine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emine, Emine".
3. Video është e këngës "Emine, Emine", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Emine, Emine  (Feat. Flutra Shkupi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Ta Kallim"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Flutra Shkupi

04/01/2015

2015-01-04T00:25:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emine, Emine" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Beli & Klodi - Emine, Emine

nje pash stine zemer kom aman emine prej ater ku u ndam shpirt moj emine nje pash tines zemer kom aman emine prej at her kur u ndam shpirt moj emine

ref 2x
emine emine aman
emine
emine e mine gjanam
emine

a ka ull qe po ndriqon
aman emine aka zog qe
po kendon shpirt moj emine
a ka ull qe po ndriqon aman
emine aka zog qe po kendon
shpirt moj emine

ref
emine e mine aman
emine
emine emine gjanam
emine

ref 2x
emine e mine aman
emine
emine e mine gjanam
emine

Motrat Hajzeri - Emine, Emine

I
Vish fustan me lule shumë
Oj oj Emine
Se kështu të dua unë
Oj oj Emine 2x

II
Vajz e bukur ti më je
Oj oj Emine
Synin rush të zi e ke
Oj oj Emine 2x
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet