Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylber Osmani - A E Din Sa Shum Të Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Sa Shum Të Dua".
3. Video është e këngës "A E Din Sa Shum Të Dua", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - A E Din Sa Shum Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Për Ju"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din Sa Shum Të Dua" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edona Llalloshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A e din sa shum te dua,
A e din,
A e din

Pa ty jeten nuk e dua,
A e din,
A e din

A e din sa shume te dua,
A e din,
A e din

O pa ty jeten nuk e dua,
A e din,
A e din

Un ta fala zemren,
Ti ma fale shpirtin,

Do te du moj zemra ime,
Sa t'kem jeten - jeten time,

2x

Da-da-da da-da motra ime je,
Moj ketrushja ime,
Te kam bekime,

Da-da-da da-da motra ime je,
Oj ketrushja ime,
Te kam bekime,

A e din sa shume te dua,
A e din,
A e din

Pa ty jeten nuk e dua,
A e din,
A e din

A e din sa shume te dua,
A e din,
A e din,

O pa ty jeten nuk e dua,
A e din,
A e din,

Un ta fala zemren,
Ti me fale shpirtin,

Do te dua moj zemra ime,
Sa t'kem jeten-jeten time,

2x

Da-da-da da-da motra ime je,
Moj ketrushja ime,
Te kam bekime.Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet