Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ylber Osmani - Tallava Xxl 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2016

2016-06-03T16:24:09

Këngë e albumit:

"Boll E Mire"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava Xxl 2016" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet