Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - Nje Nat Ne Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kur nje nat ne gurbet
une i mjeri mbeta vet
pa familje pa shoqni me merr
malli per shtepi
or bylbyl nga flturon tfala nanes ti mi qon
pershendetmi gjith shoqnin edhe vendin ku kam lin 3x

ne gurbet kur jam shku
mezi nisa me punu
o gurbet kofsh i zi
me lave pa motra e vllazni

or bylby nga fluturon tfala nanes ami qon pershendetmi
gjith shoqnin edhe vendit ku kam lind 3x aman aman aman heeeeej aman aman jalileeeee me lejoni qaj me lot nga ju shokt e mi aman aman off offf lejjj or bylby nga fluturon tfala nanes ti mi qon pershendetmi gjith shoqnin edhe vendin ku kam lind 3x


Ky tekst u dërgua nga Adelina AHMETI

Ylber Osmani - Nje Nat Ne Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Nat Ne Gurbet".
3. Video është e këngës "Nje Nat Ne Gurbet", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:


Komente 0