Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - Dashni E Ndaluar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Shpeta Sound

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Komente

Asnjë Koment

19/10/2017

2017-10-19T19:10:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni E Ndaluar" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet