Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ylber Osmani - Shoqni Pa Dashni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2018

2018-04-06T18:49:46+00:00

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqni Pa Dashni" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet