Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ylber Osmani - Dashni Speciale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/08/2018

2018-08-06T23:05:15+00:00

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Speciale" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet