Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - Ata Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me ty t'miren e kam parë
me ty të keqen e kamë ndarë.
Edhe në fund jam vra.

Fjalë për fjalë e kam besu
Asnjiherë nuk e kam dyshu
se ke me m'tradhtu.

Me ty t'miren e kam parë
me ty të keqen e kamë ndarë.
Edhe në fund jam vra.

Fjalë për fjalë e kam besu
Asnjiherë nuk e kam dyshu
se ke me m'tradhtu.

2x
Ata sy, sy të zi
Ata sy ishin veq tradhëti.

Dhimje shpirtit mi ke puth
e m'ke lon në vetmi me vujt.
Thujshe Zoti te rujt.

Fjalë për fjalë e kam besu
Asnjiherë nuk e kam dyshu
se ke me m'tradhtu.

2x
Ata sy, sy të zi
Ata sy ishin veq tradhëti.
Ylber Osmani
Publikimi: 29/08/2019
Orkestrimi: Shpeta Sound


Ylber Osmani - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:


Komente 0