Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Osmani - Alma Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alma Moj".
3. Video është e këngës "Alma Moj", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Alma Moj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Shpeta Sound

Komente

Asnjë Koment

11/11/2020

2020-11-11T17:00:33+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Alma Moj" kënduar nga Ylber Osmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Alma Moj".
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Orkestrimi: Shpeta SoundDërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ylber Qaili - Alma Moj

C'fare tju them
c'fare tju tregoj
ate qe deshta
me tradhtoj (2)

Ne gjum jam me ty
te kujtoj une ty
ftyra jote
me rrin ner sy (2)

(Refreni)
Alma moj, e vogel moj
o sa shum moj vajz te dashroj (2)

II

Kot e kam dhe nese qaj
tash me ka mbet
kujtimi saj (2)

Ne gjum jam me ty
te kujtoj un ty
ftyra jote me rrin ner sy (2)

(Refreni)
Alma moj, e vogel moj
o sa shum moj vajz te dashroj (2)

Adem Ramadani - Alma Moj

C'fare tju them
c'fare tju tregoj
ate qe deshta
me tradhtoj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj une ty
ftyra jote
me rrin ner sy (2)

(Refreni)
Alma moj, e vogel moj
o sa shume te dashroj (2)

Kot e kam dhe nese qaj
tash me ka mbet
kujtimi saj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj un ty
ftyra jote me rri ner sy (2)
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë