Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - A Je Mirë? Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A je mir mu a mke harru
A po mun me ja dal pa mu
A je vet a ke gjet ma mir
Ne vendin tem dashni kan pe thirr
Me inati jeta jon nuk qohet taman
A U knaqe zemra jem tash i thyer jam
Gabimet qe i ke ba pishman per jet ke mei ra
A je mir mu am ke harru
A po munesh me ja dal pa mu
A je vet a ke gjet ma mir
Nvendin tem dashni kan pe thirr
Tfala mos me qo naj her ne mes neve u kry
Ki me qa edhe nje her mem pa me sy
Gabimet qe i ke ba
Perjet pishman ke mei ra
A je mir mu a mke harru
A po munesh me ja dal pa mu
A je vet a ke gjet ma mir
Nvendin tem dashni kan pe thirr


Ky tekst u dërgua nga Shaqir hazirajYlber Osmani
Publikimi: 02/11/2023
Muzika: Besnik Zikolli
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Besnik Zikolli
Video Produksioni: Time Pictures


Ylber Osmani - A Je Mirë?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Mirë?".
3. Video është e këngës "A Je Mirë?", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:


Komente 0