Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Botën E Kërkova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


STROFE 1
N'zemrën time ka një vend vec për ty o shpirti jem kjo pranver për ty ka dal me ti than mat mirat fjal/2

REF.
Krejt dynjan e lypa botën kam kerku ty te zgjodhi zemra me t'than shum te du/2

STROFE 2
Dit e nat për ty mendoj xhdo deshir du ta plotsoj sepse ti je goj sherbet prandaj zemrën ta dhash vet/2

REF.
Krejt dynjan e lypa botën kam kerku ty te zgjodhi zemra me t'than shum te du/2
Ylber Qaili
Publikimi: 11/08/2009


Ylber Qaili - Botën E Kërkova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Botën E Kërkova".
3. Video është e këngës "Botën E Kërkova", por nuk këndohet nga Ylber Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Qaili:


Komente 0