Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Baba I Lules Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ej ngoni shok aman hjt more vllazni ev shamka bo puna vaki emeni vajz aman rash ne dashuri ev print esaj zdojshin me ni ani baba ilules thojke shum me prit ani spo kam qare un pa e grabit ej nidit heret aman hajde padal drrita o para shpis aman haj lulen e prit ov shpejt eshpejt aman nshpi e kamque ehajli koft orbir nana shum ogzue ani baba ilules kogjo ish ithnue ani nuk pat qare pa upajtue ej ej aman aman of of aman ej shum ma mir oshok kit pun me kuptue aty kudon qika haj duhet me shkue pa prit pakujtue po dalin ngatrresa mequ msitin qysh asht reni hije ka martesa.


Ky tekst u dërgua nga NesretYlber Qaili
Publikimi: 12/08/2009


Ylber Qaili - Baba I Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baba I Lules".
3. Video është e këngës "Baba I Lules", por nuk këndohet nga Ylber Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Qaili:


Komente 0