Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Bingo Lloto (Feat. Elona Leka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I
A moj qik e miljonerit
paske ra n'dashni n'kullerin
kombinim fantastik
kur prej dore stloj mem hik.

(Un jam qik e miljonerit
kam ra ndashni n'kullerin
kombinim fantastik
kur prej dore stloj mem hik)

REF.
Si bingo si lloto
per mu ke qellu
pa ty ne ket jet
smuj me egzistu

II
Tash jetoj si zotni
pare pa kufi
prej kur tnjoh un ty
jetoj fantazi

(Tash jetojm si zotri
pare pa kufi
prej kur tnjoh un ty
jetoj fantazi)

REF.
Si bingo si lloto
per mu ke qellu
pa ty ne ket jet
smuj me egzistu


Ky tekst u dërgua nga ZeshkanjaYlber Qaili
Featuring: Elona Leka
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2012


Ylber Qaili - Bingo Lloto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bingo Lloto".
3. Video është e këngës "Bingo Lloto", por nuk këndohet nga Ylber Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Qaili:


Komente 0