Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ylberina Avdyli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ylberina Avdyli është një këngëtare. Në Qershor 2015, Ylberina Avdyli merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Ishe Vogëloshe". Në Janar 2016, Ylberina Avdyli merr pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Nje Lule". Në Gusht 2016, Ylberina Avdyli merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me këngën "Malli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luci

Anna Fetaj

Rinesa Haliti

Rinesa Azemi

Inna

Jetta

Ida

Lenna

Maria (Top Fest)

Valentina Sinani

Tags: Ylberina Avdyli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet